TEKNESİZ DUŞAKABİN

Teknesiz Duşakabin Tercih ederseniz, Duş teknesi ölçülerine göre standart ölçüde yaptırma mecburiyetinden kurtulmuş olursunuz. Teknesiz her ölçü ve modelde Duşakabin yaptırabilirsiniz. Banyonuzun şekli ve ölçüsü ne olursa olsun, Her banyo ölçüsüne göre istenilen tüm ebatlarda teknesiz duşakabin üretimi yapılmaktadır.


Teknesiz Duşakabin Nedir?  Duşakabin duş teknesi üzerine kurulan panellerin adıdır. Teknesiz denilmesi duş teknesi olmadan sadece duşakabin ihtiyacı olanların talebini karşılamak için söylenmektedir. Örneğin mevcutta bulunan duşakabininizin sadece kapılarının değiştirilip yenilenmesini istiyorsanız bunun için size gerekli olan Teknesiz duşakabin dir.

Teknesiz Duşakabin Ölçüleri nelerdir?

Teknesiz olan duşakabinler de istenilen her ölçü ve ebat da üretim yapabilen firmamız, Banyonuza gerekli olan ölçüde ve talepte bulunacağınız her ölçüyü üretmektedir. Özel ölçü üretim sadece duşakabinler için geçerli olup duş teknesi ile birlik de özel ölçü üretim olmamaktadır. Özel ölçü duşakabin modelleri kare, oval, düz, dikdörtgen her modelde, cam ve mika olarak 2 farklı seçenek de üretilmektedir

TEKNESİZ DUŞAKABİN

Banyo zeminine veya bir yükselti eşik üzerine altına duş teknesi koymadan, Teknesiz Duşakabin montajı yapılmaktadır. Duş aldığınız zeminin tasarımı için İstediğiniz tarzı elde etmek teknesiz duş alanlarında çok daha kolay! Ahşap platformlar, Mermer kaplamalar ya da banyonuzun geri kalanının devamı niteliğinde akıcı modern görünüm sağlayabilirsiniz.  


TEKNESİZ DUŞAKABİN FİYATLARI

Ekonomik Çözüm arayanlar için en ideal ürünler Teknesiz duşakabin modelleridir. Sitemizde teknesiz mika duşakabinler ve Teknesiz cam duşakabinler sekmesi ile 2 kategoride onlarca seçenek bulunmaktadır. Teknesiz duşakabin fiytalrı hakkında detaylı bilgi almak için, Kabin ölçüsü, Profil Rengi ve cam seçimi yapılması gerekmektedir.


Teknesiz Mika Duşakabin Fiyatları

·       Kare 80x80 Teknesiz Mika Duşakabin 425 TL

·       Kare 90x90 Teknesiz Mika Duşakabin 425 TL

·       Kare 100x100 Teknesiz Mika Duşakabin 425 TL

·       Oval 80x80 Teknesiz Mika Duşakabin 450 TL

·       Oval 90x80 Teknesiz Mika Duşakabin 450 TL

·       Oval 100x100 Teknesiz Mika Duşakabin 450 TL

TEKNESİZ DUŞAKABİN KULLANANLAR

Teknesiz Duşakabin Kullananlar günümüzde oldukça artmaktadır. Nedeni ise banyo ölçülerine ve isteklerine uygun duş teknesi bulmakta zorlanmalarıdır. Ayrıca kısa süreli duş alıp çıkan kişililer teknesiz duş temizliğinin daha kolay olması diğer bir tercih sebebidir. Teknesiz Duş modelinin de en çok tercih edilen İki duvar arası olmaktadır. Dar ve geniş tüm ara ölçülerde duvardan duvara üretim yapılmasından dolayı iki duvar arası model en çok tercih gören ürünümüzdür.


Teknesiz Duşakabin de Merak Edilenler

Zemine Montaj yapılabilir mi? Zemine montaj olursa su sızıntısı olur mu? Su dışarı çıkar mı? Kolay bozulur mu? Zemin de problem olup alt kata su akıtır mı? Gibi çeşitli sorular akla gelmektedir.

1.       Zemine Montaj yapılabilir mi? Silikon ile zemine montaj yapılabilir.

2.       Zemine montaj olursa su sızıntısı olur mu? Sızıntı olmaması için slikonla montajı yapılmakta ve 2 yıl sızdırmazlık garantisi verilmektedir.

3.       Su dışarı çıkar mı? Gider borusu tıkalı olduğunda kabinin içine su dolar ve su seviyesi kabini aştığı için kapı açılınca dışarı su çıkabilir. Bu durumu engellemek için kabinin altına mermerden eşik yaptırabilirsiniz.

4.       Zemin de problem olup alt kata su akıtır mı? Bu çok ender rastlanan bir sorun olsada olmaz denilemez. Suyun zamanla derzleri deforme etmesi ile, Çok uzun yıllar sonra derzler yenilenmediğinde alt kata sızıntı yapması muhtemeldir.

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ

Teknesiz cam duşakabinler Tempeli (havalı) Camdan üretilmektedir. Her Banyo ölçüsüne göre özel ölçüde Kare, Oval, Dikdörtgen Ve Düz istenilen modelde üretim yapılmaktadır. Teknesiz cam duşakabinler kategorisini inceleyerek ürün detayları fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cam duşakabin fiyatları Cam kalınlığına, Profil rengine ve cam desenine göre belirlenmektedir. Net fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.


·        Teknesiz 4Mm Cam Duşakabin ND215

·        Teknesiz 4mm Cam Duşakabin ND216

·        Teknesiz 4Mm Cam Duşakabin ND217

·        Teknesiz 4Mm Cam Duşakabin ND218

·        Teknesiz 4Mm Cam Duşakabin ND219

·        Teknesiz 5Mm Cam Duşakabin ND110

·        Teknesiz 5Mm Cam Duşakabin ND112

·        Teknesiz 5Mm Cam Duşakabin ND113

·        Teknesiz 5Mm Camlı Duşakabin ND111

·        Teknesiz 5Mm Camlı Duşakabin ND114

Üstte belirtilen linke tıklayarak ürün deyatlarını inceleyip Online sipariş verebilirsiniz.