UCUZ DUŞAKABİN FİYATLARI

En Ucuz Duşakabin, Teknesiz Mika Camlı Modellerdir. Plastik Camlı Olan mika duşakabinler, istenilen ölçülerde ve modelde üretilmektedir. Teknesiz Duşakabinler Beyaz veya Şeffaf Duşakabin Silikonu Kullanılarak, Zemin üzerine veya 3x5 ölçülerinde mermerden yapılan eşik üzerine monte edilebilir.  


UCUZ DUŞAKABİN FİYATLARI

·       Plastik Mika Camlı Kare 80X80 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 425 TL

·       Plastik Mika Camlı Kare 90X90 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 425 TL

·       Plastik Mika Camlı Kare 100X100 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 450 TL

·       Plastik Mika Camlı Oval 80X80 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 450 TL

·       Plastik Mika Camlı Oval 90X90 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 450 TL

·       Plastik Mika Camlı Oval  100X100 Teknesiz Duşakabin Fiyatı: 450 TL

UCUZ CAM DUŞAKABİN FİYATLARI 

Ucuz Cam Duşakabin Modelleri, 4Mm Camlı Teknesiz Duşakabinlerdir. Kare, Oval, Dikdörtgen Ve Düz İstenilen Her modelde ve ölçüde üretim yapılan 4mm camlı duşakabinler, Temperli cam ve çerçeveli olarak yerli malzemeden üretilmektedir. Etrafı çerçeveli olmasından dolayı sağlamlık açısından tercih gören ürünlerdir. Profil seçeneği Beyaz, mat krom ve parlak krom ve gold (altın sarısı) renklerindedir.

4Mm Temper Camlı Teknesiz Duşakabin Fiyatı : 599 TL  Mat krom çerçeve 200 cm kadar olan tüm ölçülerde Tek fiyat kampanyası.


Ucuz Duşakabin fiyataları hakkında net bilgi almak için ürün kategorisinden ürün seçimi yapmanız gerekmektedir. Ürün seçiminde ölçü aralığı, Profil seçimi ve cam seçimi yapıldığında net fiyat belirtilmektedir. Ürün siparişinizi Online veya müşteri hizmetlerini arayıp telefondan verebilirsiniz. İstanbul içi ön keşif ölçü alımı ücretsizdir.

İstanbul, Ankara Ve İzmir’de Duşakabin imalatı Yapan firmamız her banyo ölçüsüne uygun duşakabin modelini üretip Nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Diğer illerden verilen siparişlerde ürünlerimiz kargo ile adrese gönderilmektedir.