İptal ve iade koşulları

İade ve Teslimat Şartları

İstanbul içi siparişlerinizde Satın Almış Olduğunuz Ürünler İstanbul Bayrampaşa'da "Dustıme" duşkabin fabrikası üretim yerimizde hazırlanarak, 3 iş günü içerisinde Anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi aracılığı ile adresinize gönderilmektedir.  İl dışı siparişlerinizde İzmirde Bulunan Palduş (nilsuduş) duşkabin fabrikası üretim yerimizde hazırlanarak, 3 iş günü içerisinde Anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi aracılığı ile adresinize gönderilmektedir. 

NOT: Temperli Cam Duşakabinler de Hazırlanma Süresi 10 Gündür.

Anlaşmalı kargo ile gönderilmiş olan ürünler ortalama 5-7 gün arasında bulunduğunuz ile ulaşmaktadır. bulunduğunuz ile ulaşan siparişiniz şehir merkezine 30 km mesafe içerisinde olduğunda nakliye firması tarafından adresinize teslim edilmektedir. 30 km den uzaklıkta olan teslimatlar ise yapılmayıp siparinizi Kargo firmaının ofisinde bekletilerek sizin tarafınızdan teslim almanız istenmektedir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 

1.Geri iade işleminde Kargo alıcı tarafından karşılanmaktadır.

2.satın alım esnasında ödemiş olduğu kargo ücreti Düşülerek ürün bedeli olan  tutar müşteri hesabına iade edilmektedir.

3. sitede belirtilen standart ölçüler dışında özel ölçü duşakabin siparişleriniz de iade ve değişim yoktur.