TEKNESİZ DUŞAKABİN

TEKNESİZ DUŞAKABİN

Teknesiz Duşakabin Nedir?  Duşakabin duş teknesi üzerine kurulan panellerin adıdır. Teknesiz denilmesi duş teknesi olmadan sadece duşakabin ihtiyacı olanların talebini karşılamak için söylenmektedir. Örneğin mevcutta bulunan duşakabininizin sadece kapılarının değiştirilip yenilenmesini istiyorsanız bunun için size gerekli olan Teknesiz duşakabin dir.

Teknesiz Duşakabin Ölçüleri nelerdir?

Teknesiz olan duşakabinler de istenilen her ölçü ve ebat da üretim yapabilen firmamız, Banyonuza gerekli olan ölçüde ve talepte bulunacağınız her ölçüyü üretmektedir. Özel ölçü üretim sadece duşakabinler için geçerli olup duş teknesi ile birlik de özel ölçü üretim olmamaktadır. Özel ölçü duşakabin modelleri kare, oval, düz, dikdörtgen her modelde, cam ve mika olarak 2 farklı seçenek de üretilmektedir.

Teknesiz Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları sitemizde güncel olarak bildirilmektedir, Sipariş verecek olduğunuz ürünün net fiyatları öğrenmek için yapmanız gereken,Duşakabin modelini belirleyip seçenekler sekmesinden “ürün ölçüsü, cam seçeneği, cam deseni gibi ayrıntıları işaretleyip sepete ekle tuşuna basıp ürünün net fiyatını öğrenebilir ve online sipariş verebilirsiniz.